23 Temmuz 2015 Perşembe

Kliksa Indirimi

23 Temmuz 2015 Perşembe
Sevgili Okuyucularım,

 

Duyduk duymadık demeyin..

 

Sabancı Topluluğu’nun sadelik, neşe, iyimserlik ve inovatif yaklaşım odaklı online alışveriş platformu kliksa.com, siz değerli okurlarıma özel bir kampanya başlatıyor. kliksa.com, kampanya çerçevesinde “anne bebek ve oyuncak” kategorisinden yapılacak (bebek bezi hariç) 100 TL’lik alışverişlerde 10 TL indirim fırsatı sunuyor! 

 

Tam yaz aylarında olduğumuz, çoğumuzun yeni yeni tatile çıkmaya başladığı bugünlerde alınacak o kadar çok şey var ki! Hele de anne olunca.. Bu yüzden, Kliksa’nın bu kampanyasını duyunca hemen paylaşmak istedim.

 

İndirimden faydalanmanız için tek yapmanız gereken, www.kliksa.com adresine girip istediğiniz anne bebek ürünlerini seçmek ve sepette ödeme adımına geldiğinizde “hediye çeki/promosyon kodu kullanmak istiyorum” bölümüne şu kodu yazarak alışverişinizi tamamlamak: KLIKSAINDSK

 

İşte bu kadar!

 

Aklıma gelmişken… İndirimden yararlanabileceğiniz kodlar yalnızca 100 adetle sınırlı.Acele edin, indirim fırsatından yararlanın.

 

6 yorum:

 1. Güzel bir fırsatmış cnm, hemen bakıyorum ;) Tşkler...

  YanıtlaSil
 2. bilgi için teşekkürler, bitmemiştir inşallah bi bakalım :)

  YanıtlaSil
 3. Çok iyi oldu bu. Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 4. Bir bakmakta fayda var. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Oldukça faydalı bir bilgilendirme olmuş,paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil

ŞİRİN KANATLAR COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.