24 Ekim 2016 Pazartesi

Meşhur Sivas Köftecisi Steakhouse Tadım Etkinliği

24 Ekim 2016 Pazartesi

Herkese merhaba,
Geçtiğimiz günlerde ilgiyle takip ettiğimiz Hüzün Sarısı Blog yazarı Nihal Hanım'ın davetiyle Meşhur Sivas Köftecisi Steakhouse Tadım Etkinliği ne katıldım. Gözlemlediğim ve not aldığım bazı detaylardan sizlere bahsetmek isterim.
Öncelikle,Şuraya tıklayarak mekanın sayfasına,konumuna ve paylaşılan resimlere ulaşabileceğinizi belirtmek isterim. Mecidiyeköy'de ve kolay ulaşılabilir bir konumda.Meşhur Sivas Köftecisi Steakhouse,Türkiye'de 28 tescilli Sivas Köftecisinin arasından İstanbul'da tek.Bu çok ilgimi çekti..Mekan sahibi Şadiye Sarzep bu lezzetin mutfağından biraz bahsetti ve bizi bilgilendirdi.Kaliteden ödün vermeden,fiyatı mümkün olan derecede minimumda tutuyorlar..İçinde hiçbir katkı olmaksızın sadece tuzla yoğrularak hazırlanan sivas köftesi lezzetini Sivastan özel seçilerek gelen etlerinden alıyor..Aile şirketi olmasından anlayacağınız üzere,her biri sevgisini ve emeğini katarak bu güzel mekanı işletiyorlar..

Tadım etkinliğimiz süresi boyunca sıcak ve soğuk ikramlar,karşılaştığımız güleryüz gerçekten takdire değerdi.Aynı zamanda Ekim ayında benim ve diğer bir blogger arkadaşım Gülümse Yüzüme Blog Yasemin'in doğum günlerimiz  olması sebebiyle küçük bir sürpriz doğum günü kutlaması da gerçekleştirildi. Bu anlamda fikir sahipliği için Hüzün Sarısı Blog Nihal Hanım'a ve Meşhur Sivas Köftecisi Steakhouse sahibesi Şadiye Hanım'a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Etkinlik sona erip mekandan ayrılırken Şadiye Hanım,bizlere Taç markasına ait birer havlu seti takdim etti.İnceliği gerçekten yadsınmaz."Onu yemem,bunu yemem" konusunda bir dünya markası olan ben,Sivas Köftesini çok beğendim.Alkış,yüz puan diyorum. :) Sizde yemek konusunda temizliğe,kaliteye ve hizmet anlamında güleryüze önem veriyorsanız,bir yandan da çok cebim yanmasın diyorsanız Meşhur Sivas Köftecisi Steakhouse'dan bekleniyorsunuz..

Katılımcı Blogger Arkadaşlarım,

Aren and Family, 
Asimetrik Blog, 
Cadının Kozmetik Kazanı,
Emel'in Mutfağı, 
Gülümse Yüzüme Blog, 
Hayat Reçeli Blog, 
Hüzün Sarısı Blog, 
Şirin Kanatlar Blog 
Zübeyde SaraçoğluSevgiyle kalın..

18 yorum:

 1. Sivas köftesi çok lezzetlidir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz de deneyimlemiş olduk :) Gayet başarılı..

   Sil
 2. ne güzel bir etkinlik mutluluğunuz daim olsun :)

  YanıtlaSil
 3. Emellerine sağlık. İyi ki geldin:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim,iyi ki davet edildim diyelim :)

   Sil
 4. aranızda o gun olamadım guzel bir etkinlik olmuş başka bir sefer aertık:) sevgiler cnm :)

  YanıtlaSil
 5. İlgiyle takip ettim o gün :)
  Harika görünüyor her şey

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yarın da bizi ilgiyle takip edenler olur umarım :)

   Sil
 6. En güzel yazarlar bir arada :)

  YanıtlaSil
 7. çok gzel bir gündü, nice yaşlara :)

  YanıtlaSil
 8. Ne güzel ve lezzetli bir etkinlik olmuş. Bayıldım.

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel bir gün olmuş.Yeni bir mekan öğrenmiş olduk sayenizde ♥

  YanıtlaSil

ŞİRİN KANATLAR COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.